Comissions

COMISSIONS MIXTES (AFA – ESCOLA)

Comissió Infantil

  • Clara Álvarez
  • Emma Henríquez
  • Maria Luria
  • Estefanía Fernández
  • Elisabeth Calvet
  • Núria Pedro (mestre educació infantil)
  • Mestre Educació Especial
  • Tana Tarapiella, directora Escola

Contacte: comissió_infantil@afaedumar.cat

Comissió Bricolatge

  • Emma Henríquez
  • Belén López
  • Toni Pilar, Cap Estudis

Contacte: comissió_bricolatge@afaedumar.cat

Comissió Menjador

  • Montse Negrín
  • Dani García
  • Emma Henríquez
  • Olímpia García
  • Laura Lázaro
  • Tana Tarapiella, directora Escola
  • Mestre a determinar

Contacte: comissió_menjador@afaedumar.cat

Comissió coeducació

  • Elionor Castillo
  • Laura Lázaro
  • Marco Compagnucci
  • Miriam Caballero
  • Sonia Medina
  • Mestre a determinar

Contacte: comissió_coeducacio@afaedumar.cat

Comissió Biblioteca

  • Clara Illa
  • Patricia Russo
  • Mireia Puig
  • Estefanía Fernández
  • Vicky Morant
  • Azahara Francisco, mestre de Primària

Contacte: comissió_biblioteca@afaedumar.cat

Comissió Convivència

  • Emma Henríquez
  • Clara Álvarez
  • Òscar Rubio
  • Tana Tarapiella, directora Escola

Contacte: comissió_convivencia@afaedumar.cat

Comissió Institut Escola Inclusiu

  • Mar Ibáñez
  • Miguel Moreno
  • Esther Parra
  • Ferran Gil
  • José Luis Martínez
  • Lorena García
  • Àngels González
  • Martin Ruzzo
  • Miguel Cordero
  • Mónica Armada
  • Toni Moreno
  • Tana Tarapiella, directora Escola
  • Toni Pilar, cap d’estudis
  • Ana Nicolás, secretària

COMISSIONS AFA

Comissió Acollida

  • Julián Herrero
  • Marc Llucià

Contacte: comissió_acollida@afaedumar.cat

Comissió Extraescolars

  • Sònia Alonso
  • Patricia Gayoso
  • Elisabeth Calvet

Contacte: comissió_extraescolars@afaedumar.cat

Comissió de Festes

  • Mar Ibáñez
  • Sònia Alonso
  • Daniela Passos
  • Elisabeth Calvet
  • Patricia Russo

Contacte: comissió_festes@afaedumar.cat

Comissió Relacions Externes

  • Laura Lázaro
  • Mireia

Contacte: comissió_relacions_externes@afaedumar.cat

Comissió Econòmica

  • Àlex Vogl
  • Marco Compagnucci
  • Julián Herrero
  • Miguel Moreno

Contacte: comissió_economica@afaedumar.cat

Comissió de Transport

  • Elisabeth Calvet
  • Emma Henríquez

Contacte: comissió_transport@afaedumar.cat